ארון פח לחשמל

רכישה בטוחה של ארונות פח לחשמל 

מחפשים ארונות פח לחשמל העומדים בכל תקני הרשויות? אם כן, כדאי שתכירו את מפעל "אדלוק" המתמחה בתכנון וייצור של פתרונות אחסון ממתכת, ביניהם ארונות כספת, כיבוי אש, כביסה ושירות. אנו מעמידים לרשות לקוחותינו צוות מקצועי מנוסה ביותר, המסוגל לתכנן ולייצר ארונות פח לחשמל במידות מדויקות ובהתאמה מלאה לדרישות מיוחדות.

מי נדרש לארונות פח לחשמל

ארונות פח לחשמל מהווים פרי נפוץ מאוד הנמצא במקומות רבים. בין היתר, ניתן למצוא אותם בבנייני משרדים ומגורים, במוסדות ציבור, במבני תעשייה, משרדים ומסחר, ועוד. בתוך כך, לכל מקום עשויות להיות דרישות שונות מארונות החשמל בהתאם לכבלים, המכשור והאביזרים הקיימים בו, וכן היבטים של סגנון ועיצוב. לדוגמא, בבנייני מגורים מושם הדגש על בניית ארונות בעלי עיצוב נעים לעין, שאינו פוגם בחזות חדרי המדרגות, עם צבעים התואמים לאווירה ולסגנון הקיימים. לעומת זאת, עבור מפעלים ותעשיות אשר העבודה בהם כרוכה בחומרים מסוכנים, דלקים וניצוצות, יושם דגש רב על בטיחות הארון, יציבותו ועמידותו. יחד עם זאת, בין אם מדובר במבנה מגורים, משרדי או תעשייתי, תמיד יש לעמוד בתקנות הרלוונטיות של חברת החשמל ומכבי האש. 

יתרונותיהם של ארונות פח לחשמל

ישנם מספר חומרים שמהם ניתן לייצר ארונות חשמל, אך אין ספק כי ארונות הפח מקנים את הפתרון הטוב ביותר. מצד אחד, המתכת היא חומר עמיד שאינו נוטה להמסה, לדליקה או לחבלות עקב פגיעות שונות. מצד שני, הפח הוא חומר גלם זול יחסית שאינו כרוך בעלויות גבוהות, וניתן לייצר באמצעותו בזמן קצר ארונות על פי מידות מדויקות. יתר על כן, אפשר לצבוע את הפח בעשרות גוונים מבוקשים, וכך להקנות חזות אחידה ותואמת לחלל בה הוא מוצב. 
לרכוש פח ממקור אמין
אנו מוכרים ארונות פח לחשמל העומדים בכל תקני הבטיחות הנדרשים ומספקים עליהם אחריות מלאה. מדובר בארונות המתוכננים ומיוצרים ברמות הגבוהות ביותר של ביצוע, גימורים וצביעה, בעוד הצוות המקצועי שלנו מספק ללקוח ייעוץ והכוונה לרכישה נכונה על פי נתוני החלל, אופי הפעילות במקום ותנאי השטח. למידע נוסף והזמנות, פנו אלינו בטלפון 073-7955854 ואנו נשמח לעמוד לרשותכם.