ארון פח

שימושים שונים של ארונות פח

ארונות פח מהווים פריט נפוץ מבנים רבים בישראל, למשל בחדרי מדרגות של מבני מגורים, בתוך משרדים, במלתחות, במבנים ציבוריים, במפעלי תעשייה ועוד. במפעל אדלוק ניתן לתכנן ארון פח המותאם לדרישות הלקוח על ידי מחלקת עיצוב מוצר מתקדמת ומנוסה, וכמו כן ניתן לרכוש ארונות מוכנים מראש. בין היתר, באתר האינטרנט שלנו ובחנות המפעל תוכלו להתרשם מארונות כספת, ארון פח 2 דלתות, ארון דלת אחת נמוך או גבוה, ועוד מגוון ארונות מתכת מעוצבים ומיוחדים.

יתרונותיהם של ארונות פח

כידוע, ישנם חומרים רבים שמהם ניתן לייצר ארונות כדוגמת עץ, פלסטיק ומתכות מסוגים שונים. יתרונו של ארון פח טמון בין היתר ברמה גבוהה של עמידות, בטיחות ויציבות, יכולת עיצוב גבוהה ועלויות נמוכות יחסית, כאשר ניתן להציבו כמעט בכל סביבה ללא חשש לנזקים או צורך בתחזוקה מיוחדת. בתוך כך, ארונות פח עשויים לשמש למגוון רחב של צרכים, כפי שניתן לראות בדוגמאות הבאות:
  • ארונות חשמל – מדובר בארונות הניצבים למשל בחדרי מדרגות, במבני ציבור ועסקים, ובהם מצויה בקרת החשמל המרכזית של הבניין. מטבע הדברים, ארונות אלו חייבים להיות בטוחים במיוחד ולעמוד בכל התקנות של הרשויות, לרבות מכבי האש וחברת החשמל.
  • ארונות למשרדים – בכל משרד קיימים אבזרים וחפצים שונים הנדרשים לשמירה, כגון ניירת, חוברות, ספרים, כלי כתיבה וכדומה. ארונות הפח מעניקים פתרון אחסון יציב ועמיד לאורך זמן, ומשווים למקום סגנון מודרני בעל קווים נקיים ופשוטים. כמו כן, חשוב לדעת שכיום ניתן לצבוע את הפח בקשת רחבה מאוד של גוונים וכך להתאימם לסגנון המבוקש במשרד. 
  • חדרי מדרגות – מלבד לארונות חשמל וכיבוי אש, ארונות מפח עשויים לשמש בחדרי מדרגות לשמירת פריטים רבים, בין אם משותפים לדיירים או חפצים פרטיים. במקרים אלו ישנה חשיבות רבה הן לעיצובו וצבעיו של הארון, והן לגודלו שלא יפגום בתנועת העולים ויורדים במדרגות.

היכן קונים ארונות פח?

אמנם, ארונות פח מהווים מוצר נפוץ הניתן לרכישה מחברות רבות. יחד עם זאת, אם חשובה לכם איכות הארון מבחינת תכנון יסודי, רמת צביעה וגימור גבוהה, הרי שאנו באדלוק מהווים את הכתובת הנכונה עבורכם. לצד מוצרים מוכנים שתוכננו במחלקת עיצוב המוצר שלנו, תוכלו להתייעץ עימנו ולהעביר הזמנות ספציפיות שאנו נדאג לייצר על הצד הטוב ביותר. בתוך כך, ניקח בחשבון כל אלמנט ופרמטר הקשורים בארון, החל מאופיו של המקום ועד לדרישות אחסון מיוחדות וגישה יעילה ונוחה לפריטים. 

למידע נוסף והזמנות הינכם מוזמנים לעיין באתר שלנו וכן ליצור קשר עם נציגי אדלוק בטלפון 073-7955854.