ארונות הלבשה מתכת

ארונות הלבשה מתכת – פרקטיים ואסתטיים


אדלוק גאה להעמיד לרשות לקוחותיה מגוון רחב של ארונות הלבשה מתכת המיוצרים כחול-לבן בישראל. מדובר בארונות הנותנים מענה הן לפן הפרקטי והן לפן העיצובי אשר תוכננו ועוצבו על ידינו, וניתנים לשינוי בהתאם לצרכי הלקוח, וכמו כן אנו מייצרים ארונות על פי הזמנות ייחודיות. 

סטנדרטים מובילים ואיכות גבוהה


אנו באדלוק מתחייבים לעמוד בסטנדרטים הגבוהים ביותר בשוק, הניכרים בין היתר ברמות עיצוב, גימור וצביעה נטולות פשרות. בנוסף, לקוחותינו זוכים לליווי מלא בבחירת והתאמת הארונות לצרכיהם, לרבות בחירה בין הכנה למנעול תליה או מנעול מובנה, עם או ללא פתחי אוורור וצורתם, וכן בחירה מתוך כל הגוונים שבמניפת RAL כאשר הגוונים הבסיסיים הינם ללא עלות ואילו הגוונים המיוחדים כרוכים בתשלום. זאת לצד אפשרויות נוספות כגון מדפים קבועים או ניידים על פי צורך, ולמעשה כל אפשרות מיוחדת בה הלקוח מעוניין. כל זאת, תוך ליווי צמוד של הצוות המקצועי שלנו, ביצוע מושלם של כל שלבי התכנון והייצור, עמידה מלאה בלוחות הזמנים ובכמויות המוזמנות, ואחריות על התאמת הארון לשביעות רצונכם המלאה.

מגוון ארונות הלבשה בהתאמה אישית


אם אתם מחפשים ארונות הלבשה מתכת חשוב שתכירו את המגוון הרחב שאנו מעמידים לרשותכם. ראשית, כפי שאמרנו קיימים דגמים מוכנים של ארונות שתוכננו במחלקת עיצוב המוצר שלנו. כך לדוגמא, ניתן להזמין מאיתנו ארון הלבשה 3 דלתות לכל הגובה, בו כל תא מחולק למדף תחתון, מוט תליה ומדף עליון, והוא מגיע עם מנעול מובנה או הכנה למנעול תליה. כמו כן, באתר שלנו תוכלו להזמין כבר עכשיו ארון הלבשה 2 דלתות לכל הגובה או עם דלת אחת לכל הגובה, המגיעים עם אותם מאפיינים שתוארו לעיל. מעבר לכך, בין אם אתם נדרשים לארונות ההלבשה עבור מוסד חינוכי, מפעל, חדר כושר, בית עסק, משרד או כל מקום אחר, הצוות המקצועי שלנו ישמח לייעץ ולהכווין אתכם לבחירה נכונה, החל במידות הארון בהתאם לתנאי החלל המיועד, ועד לבחירת הגוונים. 

למידע נוסף על ארונות הלבשה מתכת שאנו מייצרים, לביצוע הזמנות וקבלת ליווי מקצועי, פנו כבר עכשיו אל נציגינו בטלפון 073-7955854.