ארונות פח לבניין

ארונות פח לחדרי מדרגות ולכל הבניין


לצד ארונות כיבוי אש וחשמל, בחדרי מדרגות של בנייני מגורים ניתן להציב ארונות פח המיועדים לחפצים שונים. בין היתר, בארונות אלו ניתן לאחסן נעליים, צעצועי ילדים, חומרי ניקיון וכלי עבודה, וכך לפנות מקום בדירה עצמה וליהנות משטח רב יותר המוקדש לצרכי הדיירים. יחד עם זאת, לפני שבוחרים ארונות פח לבניין ולחדר המדרגות יש להתחשב במספר שיקולים.

מה לבדוק לפני רכישת ארון


ראשית, אנו ממליצים לעיין באתר האינטרנט של "אדלוק" כדי שתוכלו להתרשם ממבחר עשיר של פתרונות אחסון. באתר תמצאו בין היתר ארונות עם 2 דלתות או דלת אחת בשלל עיצובים וגבהים, ארונות כספת, ארונות כביסה ושירות, וארונות בעלי עיצובים מיוחדים. כמו כן, אנו ממליצים לפנות אל הצוות המקצועי שלנו כדי לקבל תמיכה וסיוע בקניית ארונות פח לחדרי מדרגות או לכל אזור אחר בבניין, וכדאי גם להתייחס לשיקולים הבאים:
  • רמת הבטיחות – מעצם טבעו, ארון פח הינו חזק ועמיד אפילו בפני חבטות וניסיונות ונדליזם. יחד עם זאת, רצוי להבין תחילה אילו חפצים אמורים להישמר בו וכך תבינו מהי מידת הבטיחות הנדרשת.
  • אלמנטים בארון – כאשר תרכשו מאיתנו ארונות פח תוכלו לבחור בין מספר אפשרויות, כגון ארון בעל פתח אוורור או בלעדיו, צורתו של פתח האוורור, מנעול מובנה או הכנה למנעול תליה. כל אלו נגזרים מסוג וכמות הפריטים שתרצו לאחסן.
  • גודל הארון – זוהי סוגיה מעט רגישה שכן עליכם להתחשב בכללים הנהוגים בבניין שלכם ובשכניכם. אמנם, ככל שהארון גדול יותר כך תוכלו ליהנות מחלל אחסון משמעותי, אך גם עלולה להיווצר הפרעה לשכנים העולים ויורדם במדרגות. כמובן שהמידות הרצויות נגזרות גם מכמות הפריטים שתרצו לאפסן ומגודלם.
  • עיצוב – באתר שלנו תוכלו למצוא דגמים מוכנים מראש שעוצבו על ידינו, וכמו כן ניתן לבצע שינויים, תוספות והזמנות אישיות מהמפעל. זאת בנוסף לצביעת הארון בגוונים רבים ללא עלויות או בגוונים מיוחדים שכרוכים בתשלום נוסף. אנו ממליצים להתייחס לסגנון הקיים והמבוקש בחדר המדרגות שלכם, לרבות צבעיו, ולבחור בארון שאינו משתלט במראהו על המרחב אלא משתלב בו באופן הרמוני.

למידע נוסף והזמנות

במידה ואתם מעוניינים בפרטים נוספים, בייעוץ מקצועי או בביצוע הזמנה אישית של ארונות פח לבניין, התקשרו אלינו בטלפון 073-7955854 ואנו נשמח לעמוד לרשותכם.