לוקרים ידניים

מבחר עשיר של לוקרים ידניים

בשוק המקומי קיים מגוון רחב של לוקרים בעלי מנגנוני פתיחה שונים, כגון לוקרים ידניים, בעלי פתיחה חשמלית עם כרטיס מגנטי או עם קוד זיהוי. מביניהם לוקר ידני נחשב למוצר הבסיסי, האמין והפשוט ביותר לתפעול, ומאופיין במינימום תקלות ודרישות תחזוקה ותיקון.

לוקרים המיוצרים בישראל

מפעל אדלוק הוא היחיד בישראל שמתמחה בייצור מוצרי מתכת ייחודיים כחול – לבן, לרבות פתרונות אחסון, בניין ומסגרות, ארונות הלבשה ולוקרים. אנו מציעים ללקוחותינו קשת רחבה של לוקרים ידניים בעלי מספר משתנה של תאים, במגוון גדלים ונפחים ובשלל צבעים. את המוצרים אנו מתכננים ומייצרים מאלף ועד תו במפעל, בין אם מדובר במוצרים מוכנים מראש או בכאלו המוזמנים בהתאמה אישית על ידי לקוחותינו. באפשרותנו לייצר כל כמות של תאי אחסון ופתרונות נוספים תוך עמידה בלוחות הזמנים של הלקוח, וזאת בזמינות גבוהה והתאמה מלאה לדרישותיו. כאמור, לוקר ידני הינו המוצר האמין ביותר שכל אדם יכול לתפעל בקלות, בין אם עובדים במפעל, תלמידי בית ספר או לקוחות של בריכה ציבורית, וזאת בכל גיל ומקום בישראל.

אפשרויות בחירה והתאמה אישית

באתר האינטרנט שלנו ובחנות המפעל תוכלו להתרשם מלוקרים ידניים המאופיינים ברמה מעולה של תכנון, ביצוע, גימור וצביעה. בתוך כך, ניתן לבחור בתוספות שונות כגון לוקרים בעלי פתח אוורור או בלעדיו, צורת פתח האוורור, הכנה למנעול תליה או עם מנעול מובנה, ועוד היד נטויה. יתר על כן, אנו תמיד נכונים לעמוד בדרישות ספציפיות של לקוחותינו ולייצר עבורם פתרונות אחסון חכמים, יעילים, פרקטיים ואסטטיים, ולצבעם בשלל גוונים ממניפת ה- RAL. בנוסף, לקוחותינו נהנים מתמיכה וסיוע לכל אורך תהליך הרכישה, החל בייעוץ מקצועי להתאמת הלוקר לשטח נתון, דרך היבטים עיצוביים, ועד לאספקה מהירה במועד ובמקום המבוקש. כל זאת, עם מחירים הוגנים ונוחים ומתן אחריות של שנה על מוצרינו.
להזמנת לוקרים ידניים
המעוניינים להזמין לוקרים ידניים יכולים להתרשם מהמבחר העשיר והאיכותי שבאתר האינטרנט שלנו, ולקבלם תוך 14 ימי עסקים. כמו כן, הינכם מוזמנים לפנות אלינו בטלפון 073-7955854 על מנת לקבל ייעוץ ומידע נוסף, ולבצע הזמנות בהתאמה אישית.