לוקרים לג'יפ

לוקרים לג'יפ – פתרונות בהתאמה אישית

כמעט כל אדם המחזיק רכב שטח מכיר את בעיית המקום וחוסר הארגון בעת יציאה לטיולים ארוכים, או במהלך יום העבודה. למען מטרה זו ניתן לרכוש לוקרים לג'יפ המתאימים במדויק למידות הרכב, לאופי השימוש ולחפצים המאוחסנים. אנו ב- "אדלוק" אמונים על ייצור מגוון פתרונות אחסון ממתכת ומסוגלים לתכנן ולעצב עבורכם לוקרים אשר ישרתו אתכם באופן יעיל, נול ונגיש.

הצורך בלוקר לג'יפ

באופן כללי, ישנן שתי קבוצות עיקריות של בעלי ג'יפים הנדרשים לפתרונות אחסון מיוחדים. על הקבוצה הראשונה נמנים חובבי נהיגת השטח היוצאים לטיולים בכל רחבי ישראל, ולעיתים קרובות מבלים מספר ימים מחוץ לבית. בעת היציאה למסע יש להעמיס מגוון רחב של פריטים וחפצים, כגון אוהל, רצועת גרירה, פנסים, שקי שינה, מזרונים מתנפחים, כלי עבודה וחלפים בסיסיים, ועוד. ריבוי הפריטים מוביל לכך שתא המטען של הג'יפ נראה מבולגן ומקשה מאוד על הוצאה מסודרת בעת ההגעה לשטח. עבור אנשים אלו, לוקרים לג'יפ מקנים פתרון נגיש ומהיר שאינו מצריך פריקה של ציוד רב על מנת להגיע אל הפריט הרצוי. כמו כן, במקרים רבים הלוקר מאפשר לשמור בבטיחות רבה יותר על חפצים רגישים ושבירים, מונע אובדן ואף מגדיל את התכולה המועמסת בזכות ארגון המרחב הפנימי.

על הקבוצה שנייה נמנים בעלי רכבי שטח המשתמשים בהם לצרכי עבודה, ביניהם חקלאים, מסגרים, נגרים, מנהלי צוותים ועוד. על מנת שיוכלו לבצע את מלאכתם באופן יעיל הם נעזרים בציוד הכולל מגוון רחב של כלי עבודה, כבלים, מכשירי מדידה, מפות וכדומה. לוקרים לג'יפ עוזרים להם לארגן את החפצים על פי סדר הגיוני, מונעים פגיעות ושבירות ומקנים שליפה מהירה המייעלת את העבודה.

ניסיון רב ושירות איכותי

במפעל אדלוק נצבר ניסיון רב בתכנון וייצור של פתרונות אחסון מיוחדים, לרבות לוקרים לרכבי שטח, ואנו בהחלט מסוגלים לספק לכם תאים המתאימים לדרישות, למגבלות החלל הנתון, לצרכים ספציפיים ולמסגרת התקציב. על מנת לקבל ייעוץ מקצועי בנושא הינכם מוזמנים לפנות אל נציגינו בטלפון שמספרו 073-7955854, ואנו נשמח להעמיד את ניסיוננו ויכולותינו לרשותכם.