לוקרים להזמנה

הזמנת לוקרים בטוחה ומהירה


אם אתם מחפשים לוקרים למפעל או מוסד חינוכי, עבור מתחם ציבורי או עסקי, הגעתם למקום הנכון! במפעל אדלוק מתכננים ומייצרים קשת רחבה של לוקרים בשלל מידות, מספרי תאים וגוונים, וזאת בכל כמות מבוקשת ועל פי לוחות הזמנים הנוחים ללקוח. הזמנת לוקרים מאיתנו אפשרית באמצעות אתר האינטרנט או דרך יצירת קשר עם נציגינו.

לוקרים ממפעל ישראלי אמין

כאשר מחפשים לוקרים להזמנה מתעניינים במוצרים עמידים וחזקים שאינם נוטים לתקלות, המגיעים עם אחריות מלאה מטעם היצרן וגם במחירים נוחים. כל היתרונות הללו ועוד רבים אחרים מסופקים על ידינו באדלוק. מדובר במפעל ישראל המתמחה בייצור מוצרים מגוונים ממתכת, לרבות פתרונות אחסון כגון לוקרים וארונות הלבשה. לקוחותינו יודעים כי המפעל מציב את הסטנדרטים הגבוהים ביותר בשוק המקומי מבחינת אמינות ואיכות, דבר המתבטא בין היתר במתן אחריות של שנה על הלוקרים, וליווי שלם של המזמין עד לאספקה במועד ובמקום המבוקש. כאמור, הזמנת לוקרים מאיתנו ניתן לבצע בשתי דרכים עיקריות:
  • אתר האינטרנט – בחנות המפעל המקוונת שלנו תמצאו מגוון רחב של לוקרים להזמנה אשר על תכנונם אמונה מחלקת עיצוב המוצר שלנו. מדובר בלוקרים המגיעים במידות שונות החל מ – 2 תאים בלבד ועד ל- 36 תאים, אותם אנו מסוגלים לספק תוך 14 ימי עסקים. בדרך זו אתם זוכים ללוקר איכותי ומעוצב בתוך זמן קצר ביותר, ואנו גם עומדים לרשותכם על מנת לייעץ בבחירת המוצר המתאים. 
  • פנייה אלינו – בין אם בחרתם במוצר דרך האתר או שאתם מתעניינים באפשרויות אחרות, תוכלו לפנות אל נציגינו בכל עת. אנו נספר לכם על האפשרויות הפתוחות בפניכם, כמו בחירת מנעול מובנה או בהכנה למנעול תליה, בחירה בפתחי אוורור וצורתם, ועוד. יש לציין כי גם הצבעים של תאי האחסון המוצגים באתר ניתנים לבחירה על ידי הלקוח, וזאת ללא עלויות על כל גווני הבסיס ממניפת ה- RAL. מעבר לכך, אנו נשמח להעמיד לרשותכם את ניסיוננו המקצועי ולייעץ לגבי קניית לוקרים המתאימים במדויק לצרכיכם, לרבות התאמה לשטח המיועד, לקהל היעד ומאפייניו, לאלמנטים עיצוביים של המקום, וכדומה.

שירות מעולה מאלף ועד תו

אנו מקפידים הקפדה יתרה על תודעת שירות גבוהה ומענה זמין ואמין ללקוחותינו, החל ברמת התכנון ועד לעמידה בלוחות הזמנים. למידע נוסף ולהזמנת לוקרים פנו אלינו דרך האתר או התקשרו לטלפון 073-7955854.