לוקרים להשכרה

לוקרים להשכרה במחיר משתלם במיוחד

במוסדות ציבור ובעסקים רבים בישראל עומדים לוקרים המשרתים לקוחות, עובדים ותלמידים, ומספקים להם אפשרות אחסון נוחה, פשוטה, נגישה, ובעיקר בטוחה. יחד עם זאת, לעיתים החישוב הכלכלי והפרקטי מורה כי השכרת לוקר עדיפה על קנייתו של חדש, והדבר תלוי במספר מאפיינים של בית העסק או המוסד הציבורי.

למי מתאימה השכרה לוקרים

לוקרים להשכרה עשויים להתאים למגוון רחב של עסקים ומוסדות. לדוגמא, ישנם מפעלים וחברות שבהם בתקופות מסוימות מועסק מספר רב יחסית של עובדים, וכמובן שיש צורך לספק להם תאי אחסון אישיים ובטוחים. יחד עם זאת, בתקופות שבהן הפעילות קטנה יחסית עומדים הלוקרים ללא שימוש, תופסים מקום במרחב, ופחות מצדיקים את ההשקעה הראשונית. לכן, במקרים אלו בהחלט כדאי לשקול השכרת לוקרים על בסיס חודשי, שנתי או אחר, ובכך לחסוך הן בעלויות והן במקום כאשר תאי האחסון אינם נדרשים. דברים אלו נכונים לכל סוגי המפעלים והעסקים אך באופן מיוחד לאלו המעסיקים עובדים רבים, בהם ההשקעה ברכישת לוקרים חדשים וכן סוגיית המקום נעשית לבוערת בהרבה. מעבר לכך, כאשר העסק משנה את אופן פעילותו או את מיקומו, וכאשר המבנה עובר שיפוצים כלליים, ישנו יתרון ברור ללוקרים שהושכרו לתקופה מוגבלת על פני כאלו המהווים נטל לוגיסטי כבד. 

דוגמא נוספת מהווים מוסדות חינוך בישראל שבהם תקופת הלימודים נקטעת במהלך החופש הגדול, ולמעשה נפרשת על פני 10 חודשים בלבד. לכן, למנהל בית ספר כדאי לשקול את אפשרות ההשכרה, דבר המאפשר לו לעמוד בדרישות התלמידים וועדי ההורים מבלי לחרוג מהתקציב, ומבלי לבזבז כספים על תקופות שבהן המוסד אינו פעיל. על כל פנים, ובכל סוג של עסק או מוסד, אין ספק כי מדובר בחיסכון משמעותי ובפיזור נבון של ההוצאות, אם לוקחים בחשבון שמחירה של יחידת לוקרים לקנייה נעה בממוצע בין 1,000 ל- 2,000 שקלים.

האם גם לכם משתלם להשכיר?

רוצים לדעת אם השכרת לוקר היא האופציה הכדאית ביותר עבורכם? רוצים לקבל מאיתנו הצעת מחיר? התקשרו עכשיו לנציגינו בטלפון 073-7955854 ואנו נשמח לעמוד לרשותכם עם מענה לכל שאלה.