לוקרים למלתחות

לוקרים למלתחות ולשמירת חפצים

במקומות רבים ניתנים שירותים הכרוכים בהעמדת מלתחות, כגון בריכות שחייה ציבוריות ופרטיות, מכוני ספא וכושר, חופי רחצה, מלונות ובתי הארחה. במקומות אלו גם נמצא בדרך כלל לוקרים למלתחות המשרתים את הציבור הרחב ומאפשרים לו לשמור את חפציו באופן בטח ומוגן.

לוקרים ממתכת למלתחות

אין ספק כי המוצר הפופולארי והנפוץ ביותר בתחום זה הוא לוקרים העשויים ממתכת. זאת מאחר שמתכת היא חומר גלם חזק בהרבה מפלסטיק או עץ, מה עוד שהעץ מאופיין בעלויות גבוהות יותר ונוטה להתבלות בסביבה קרובה ללחות. בנוסף, כיום ניתן לרכוש לוקרים למלתחות ממתכת בקשת רחבה של גוונים, ובכך להתאים את התאים לאווירה ולסגנון הקיימים במקום. מלבד זאת, הלוקרים מגיעים בשלל עומקים, גבהים ומידות, דבר המאפשר לרכוש מוצרים שמתאימים בדיוק לצרכי הציבור, כגון תאים גבוהים יותר המאפשרים תליית חולצות ללא קימוט, או תאים קטנים יחסית לשמירת חפצי ערך כמו טלפונים ניידים. יש לציין כי לוקר הוא לכאורה אמצעי פשוט מאוד, ואכן ניתן לפתחו עם מפתח בקלות, אך מצד שני קשה מאוד לפרוץ או לחורר אותו מבלי לחולל רעש ומהומה. על כן, מדובר בפתרון מצוין המבטיח שמירת חפצים ללא חשש.

בעיית הגניבות במלתחות

למרבה הצער, במדינת ישראל קיימת מכת גניבות אמיתית וממשית, והמשטרה כמעט שאינה מצליחה לשים את ידה על העבריינים. יתרה מכך, במלתחות הומות אדם קשה מאוד לדעת מיהו לקוח תמים ומיהו אדם בעל כוונות פליליות. מסיבה זו, עסקים שאינם מעמידים לוקרים לשמירת חפצים מסתכנים באובדן לקוחות, בפגיעה בתדמיתם ואף בתביעות משפטיות. מאידך, רכישת לוקרים למלתחות יכולה להקנות תחושה בטוחה ואמינה מצד הלקוחות לגבי העסק, ואף גם הכנסה נוספת באמצעות שימוש בתאי אחסון המופעלים על ידי מטבעות.
ליווי וסיוע ברכישת לוקר למלתחה
באתר שלנו ובחנות המפעל ניתן להתרשם ממגוון עשיר של לוקרים המתאימים למלתחות ולכל מקום המעוניין לאפשר לציבור לשמור את חפציו. אנו עומדים לרשותכם עם ניסיון מקצועי רב על מנת לייעץ ולהכווין לרכישה מושכלת, וכדי לקבל הזמנות מיוחדות בהתאמה אישית. למידע נוסף וקבלת ייעוץ, הינכם מוזמנים לפנות אל נציגי אדלוק בטלפון 073-7955854.