לוקרים לעובדים

בחירת לוקרים לעובדים וחשיבותם

לוקרים לעובדים מהווים פריט אלמנטארי במפעלים, רשתות שיווק, מסעדות, משרדים גדולים ובמקומות רבים המעסיקים אנשים על בסיס קבוע. עם ההגעה למקום התעסוקה נוהגים העובדים להחליף לבגדיהם הרשמיים ומאפסנים בתא האישי את חפציהם עד לסוף יום העבודה או המשמרת. אנו במפעל אדלוק מתכננים ומייצרים לוקרים לעובדים המתאימים למגוון רחב של חללים וצרכים פרקטיים, ומספקים ללקוחותינו ייעוץ לבחירה נכונה בתאי אחסון הולמים.

חשיבותם של הלוקרים במקום התעסוקה

כאשר אדם מגיע למקום עבודתו הוא נוהג להשאיר מאחור את עיסוקיו האישיים והפרטיים, ולהקדיש את עצמו למשימות השוטפות. בתוך כך, הוא בא במגע עם אנשים רבים כגון לקוחות, ספקים, מנהלים ועובדים אחרים. ואולם, בכל אותה עת הוא יודע כי חפציו האישיים ויקרי הערך, החל מבגדים ועד לשעון או טלפון נייד, נותרים שמורים ומוגנים בלוקר. מדובר בתא ממתכת חזקה ועמידה שלא ניתן לשבור או לפרוץ בקלות, ומקנה תחושת ביטחון מלאה לכל אורך יום העבודה. יחד עם זאת, חשוב לציין כי ישנם סוגים רבים של לוקרים לעובדים, ושלא כל סוג מתאים לכל מקום תעסוקה. לכן, יש להתחשב במספר פרמטרים בסיסיים כאשר הצוות המקצועי שלנו עומד לרשותכם על מנת לייעץ ולהכווין לקנייה מושכלת.

שיקולים בבחירת לוקר לעובדים

בראש ובראשונה, יש לרכוש ארון לוקרים עמיד, חזק, יציב ואמין, אשר ישרת את העסק נאמנה לאורך תקופה ארוכה בבטיחות מרבית. שנית, יש לתת את הדעת על מספר התאים הנדרש והתאמתו לכמות העובדים שמועסקים במקום. בנוסף, חשוב להבין איזה גודל של לוקר נדרש מבחינת עומקו, גובהו ורוחבו, וכמובן להתאימו לנתוני החלל על מנת שלא יפגע בניוד העובדים ולא ייצור תחושה דחוסה מדי. כמו כן, לעיתים ישנה חשיבות גדולה לגווני הלוקר ועיצובו, במיוחד אם הוא מוצב במקום נראה לעין הלקוחות, וכאשר רוצים שיהיה בעל חזות תואמת לאווירה השוררת במקום. לבסוף, במקרים מסוימים כדאי לשקול את האפשרות של השכרת לוקרים לעובדים על פני קנייתם, במיוחד אם כמות העובדים משתנה מעת לעת, אם ישנן תקופות בשנה שבהן העסק אינו פעיל, ואם מתוכננים בעתיד שיפוצים מקיפים או מעבר למיקום חדש.

המעוניינים לבצע הזמנות של לוקרים לעובדים מוזמנים לעיין באתר אדלוק, וכמו כן ליצור עימנו קשר דרך האתר או בטלפון 073-7955854.