לוקרים מחיר

קניית לוקרים כחול – לבן


חברת אדלוק מתכננת ומייצרת מגוון רחב של לוקרים ממתכת בשלל דגמים, גדלים וצבעים. מדובר במוצרי איכות הנבנים במפעל שלנו תוך עמידה בדרישות האיכות הגבוהות ביותר, לאור בקרה קפדנית, שיטות עבודה יעילות ורמות מעולות של צביעה, עיצוב וגימורים. על כן, כל עסק, חברה או מוסד המחפשים אחר לוקרים למכירה יוכלו למצוא אצלנו פתרונות איכותיים ובטיחותיים.

קניה מושכלת של לוקרים


קניית לוקרים אינה עניין של מה בכך, שכן מדובר בפריטים האמורים לשמש את המקום לאורך תקופה ארוכה, להשתלב היטב במתחם מבחינת גודלם, עיצובם וצבעם, וכמובן לספק מענה הולם מבחינת פרקטית ובטיחותית. לכן, אנו ממליצים ללקוחותינו לבצע קניית לוקר באופן מושכל, תוך שימת לב למספר פרמטרים בסיסיים. לדוגמא, יש לתת את הדעת על מספר האנשים שעומדים להשתמש בלוקרים ועל אופיים, מאחר שקיים הבדל מהותי בין מאות תלמידי בית ספר הנדרשים לאחסן ציוד לימודי, ובין מתאמנים בחדר הכושר שצריכים לאפסן מעת לעת חפצים יקרי ערך כמו ארנק או מכשיר סלולארי נייד. מכאן גם עולה הצורך איתור לוקרים למכירה המסוגלים להציע רמות גבוהות של בטיחות שעונות על צרכי האבטחה הספציפיים של המקום, בין אם מדובר בעובדי מפעל תעשייתי או הייטק, תלמידים, סטודנטים, או כל קבוצת אוכלוסייה אחרת. בד בבד, יש לשים לב למספר ומידות התאים בארון הלוקרים, וכן לגובהו, לצבעיו ולעיצובו, כך שישלב אופן מושלם את המענה הפרקטי והאסטטי.

עזרה בקניית לוקרים


כאמור, אנו מציעים לוקרים למכירה בקשת רחבה של דגמים, עיצובים וצבעים בעלי מנעול מובנה או הכנה למנעול תליה, אשר הוכנו מראש במחלקת עיצוב המוצר של אדלוק. כמו כן, ביכולתנו לבצע שינויים ותוספות במוצרים קיימים ואף לתכנן ולעצב עבורכם פריטים בהזמנות אישיות. על מנת שתוכלו לבצע בחירה נכונה מתוך המבחר הקיים, או להזמין לוקרים על פי צרכיכם, אנו מעמידים לרשותכם צוות מקצועי בעל ניסיון רב. הצוות המקצועי שלנו כבר ליווה לקוחות רבים ממגזרים רבים במשק לכל אורך שלבי התכנון והייצור, וביכולתו לספק מענה לכל שאלה, בקשה ודרישה מיוחדת. 
פנו אלינו

הזמנת לוקרים מוכנים ניתן לבצע בקלות דרך אתר האינטרנט שלנו ולקבלם בתוך 14 ימי עסקים, עם אחריות לתקופה של שנה. בנוסף, אנו מזמינים אתכם להתקשר אלינו כדי לקבל ייעוץ מקצועי ומידע אודות קניית לוקרים, מחיר, אפשרויות התאמה אישיות, ועוד. פנו אלינו בטלפון 073-7955854 ואנו נשמח לעמוד לרשותכם.