לוקרים ממתכת

מדוע כדאי לקנות לוקרים ממתכת


בשנים האחרונות גובר הבידוק בקרב מוסדות ציבור, חינוך ובתי עסק ללוקרים איכותיים, וזאת בזכות המענה היעיל והבטוח שמוצרים אלו מספקים. חברת אדלוק מתמחה בתכנון וייצור של לוקרים ממתכת ולאור ניסיוננו בתחום רצינו לספר לכם על יתרונותיהם בכלל, ועל קנייתם מאיתנו בפרט.

לפני הכל – בטיחות


אמנם, ניתן לייצר לוקרים ממספר חומרי גלם כדוגמת עץ ופלסטיק, אך אין חולק כי לוקר מתכת מעניק את המענה הטוב ביותר מבחינה בטיחותית. למעשה, מדובר בתא אחסון סגור והרמטי העשוי מתכת חזקה, שאותה קשה מאוד לחורר, לנקב או לפרוץ את המנעול. כמו כן, הלוקר מסוגל לעמוד בניסיונות חבלה שונים, כמו מקרי ונדליזם בבית הספר, וכן במכות חזקות מחפצים ואפילו משריפות. זוהי אחת הסיבות המרכזיות לפופולאריות הגבוהה של המוצר, המותקן כיום במגוון בתי עסק, חברות ומפעלים, ואף במוסדות חינוך, משטרה, רכבת וציבור. 

חשיבותה של פרטיות

במקרים רבים תפקידו של הלוקר אינו רק להגן על החפצים המאוחסנים מפני גניבה או אובדן, אלא לספק לבעליו פרטיות הולמת. לדוגמא, עובדי מפעל המניחים בלוקר מכשירי סלולאר, מתאמני חדר כושר המשאירים בו ארנקים, וגם תלמידי בית ספר שמאפסנים בלוקרים פריטים בעלי ערך רגשי רב. אין ספק כי עבורם מהווה הלוקר מקום מוגן ובטוח, ומכאן חשיבותם של התאים שמקנים פרטיות מוחלטת ללא דאגה מפני פריצה או חדירה.
לא מוותרים על עיצוב
חשוב לציין כי אנו מתכננים, מעצבים ומייצרים לוקרים ממתכת במגוון רחב של דגמים וצבעים. המשמעות היא כי לוקר מתכת אינו מחייב את הלקוח להתפשר על מראה נאה, אסטטי, מכובד ועכשווי, כמו גם לבחור שילובים שונים של גוונים מקשת ה- RAL. בדגמים שאנו מייצרים ניתן לבחור בצביעה מכל גווני הבסיס של ה- RAL ללא עלויות נוספות, ומעבר לכך ניתן לבחור בעוד שלל גוונים עם תוספת במחיר.
מקצוענות, זמינות ואחריות
במפעל אדלוק מקפידים הקפדה יתרה על כל שלבי הייצור, החל בתכנון, דרך צביעה וגימורים, ועד לאספקה אל הלקוח. על כן, לקוחותינו נהנים ממוצרים אמינים ונאים במיוחד המיוצרים בישראל, עם גב איתן ואחריות לשנה של חברה מקומית, ואספקה מהירה תוך 14 ימי עסקים של הדגמים המוכנים.

למידע נוסף והזמנות, פנו אל נציגינו דרך האתר או בטלפון 073-7955854.