לוקרים מעץ

לוקרים מעץ, פלסטיק ומתכת


לוקרים מהווים פריט חשוב ואלמנטארי במתחמים ציבוריים רבים, ביניהם מוסדות חינוך, תחבורה ציבורית, מועדוני כושר, מתחמי ספא, מפעלים ובתי עסק מכל המגזרים. חשוב לדעת שכיום ניתן לרכוש לוקרים במגוון רחב של גדלים, עיצובים, צבעים וסגנונות, וגם ניתן לבחור את חומר הגלם שממנו המוצר עשוי. הפופולאריים ביותר הם כמובן לוקרים ממתכות שונות כגון אלומיניום, ברזל ונירוסטה, ולצידם קיימים גם לוקרים מעץ ומפלסטיק. מהם היתרונות והחסרונות של כל חומר גלם ולמי הוא מתאים? על כך בשורות הבאות.

עמידותו של הלוקר


לוקר הוא פריט שאמור לשמש את בעליו לאורך תקופה ארוכה ובתוך כך לשמור על חזות אסטטית נאה. על כן, ישנה חשיבות גדולה לעמידותו של תא האחסון בתנאים שונים. בראש ובראשונה, יש לדעת כי עץ הינו חומר גלם טבעי הנוטה לבלאי, ובמיוחד בתנאי רטיבות. למעשה, על מנת לשמר את חזותו הנאה יש לבצע בו עבודות תחזוקה לאורך זמן, ובמידה שהוא חשוף ללחות עלול להיגרם ריקבון שיצריך רכישת לוקרים חדשים. לכן, במקרה שאתם נדרשים לתאי אחסון עבור מקומות בעלי אחוזי לחות גבוהים, כמו ליד מקלחות ציבוריות או ספא, הרי שעדיף לרכוש לוקרים מפלסטיק או ממתכת. אמנם, גם המתכת עלולה לצבור חלודה עם הזמן אך הדבר תלוי בתהליכי הייצור שלה. מעבר לכך, כיום תעשיית הפלסטיקה נשענת על חומרים עמידים מאוד שיכולים להחזיק לתקופה ארוכה, אך הם בוודאי אינם חזקים ומאריכי ימים כמו מתכת, ובנוסף גם יותר קל לחבל ואף לפרוץ אליהם לעומת לוקרים ממתכת.

שאלת העיצוב


מטבע הדברים, כל סוג של חומר גלם מביא עימו אווירה שונה אל החלל בו הוא מוצב. כך לדוגמא, לוקרים העשויים מעץ משדרים סגנון חמים, מזמין וביתי, וכאן למעשה טמון יתרונם המרכזי. על כן, הם עשויים להתאים למי שמוכן להשקיע ממון נכבד בעיצוב, כדוגמת משרדי יוקרה, אך חשוב לדעת כי גם לוקרים ממתכת ניתנים לעיצובים שונים ובשלל גוונים. כלומר, אפשר ליצור בעזרתם סגנונות אורבאניים, מודרניים וקלאסיים בעלויות נוחות יותר, וללא ההוצאות לטווח הארוך על תחזוקה שוטפת ותיקונים נדרשים בעץ.

למידע נוסף על מאפייני לוקרים מחומרי גלם שונים, ולביצוע הזמנות בהתאמה אישית, פנו עוד היום אל אדלוק בטלפון 073-7955854.