לוקר מטבעות

לוקר מטבעות להכנסה נוספת

מקומות ציבוריים ועסקים רבים מעמידים במתחמיהם לוקרים המשמשים את הציבור לשמירת חפצים באופן זמני. לא מעטים מהם בוחרים להציב לוקר מטבעות המאפשר לקבל הכנסה נוספת וקבועה, וזאת על ידי גביית כסף עבור שימוש חד פעמי בתא האחסון. 

היתרונות של לוקרים מטבעות

למעשה, בעזרת לוקרים מטבעות ניתן להשיג בבת אחת שתי מטרות חשובות. הראשונה היא שיפור השירות במתחם בין אם מדובר בשירותים או מקלחות ציבוריות, במשחקייה או בריכה, במכון ספא או כושר. זאת מאחר שהתאים מאפשרים לכל המעוניין לשמור את חפציו האישיים ויקרי הערך במקום מוגן ובטוח מפני גניבות, וכך לפנות לעיסוקיו בראש שקט וללא דאגה. זאת, בעלות נמוכה מאוד שאינה מצריכה מחשבה או התארגנות מיוחדת. מצד שני, בעל העסק או המתחם הציבורי מרוויח מעצם השימוש בתאים שמופעלים על ידי מטבעות, כאשר ההכנסה יכולה להגיע גם לסכומים נאים ביותר. לדוגמא, אם לוקר מטבעות אחד מופעל במטבע של עשרה שקלים והתאים משמשים לאורך היום אלף לקוחות, הרי שמדובר בהכנסה פאסיבית של עשרת אלפים שקלים ליום וזאת בלא כל מאמץ מיוחד מצד הבעלים. על כן, ההשקעה הראשונית בלוקרים מחזירה את עצמה עד מהרה, והמקום נהנה מרווחים גבוהים ומהכרת תודה מצד לקוחותיו.

פעולה פשוטה ובטוחה

חשוב להדגיש כי לוקר מטבעות ניתן להפעלה בקלות רבה על ידי כל אדם, החל בילדים ועד לקשישים. זאת על ידי פתיחת התא והכנסת החפצים המבוקשים, ולאחר מכן נעילה באמצעות מטבע של מנגנון פשוט ביותר ללא חיבורי חשמל או מורכבות כלשהי. בהמשך, במידה שהאדם מעוניין להשתמש שוב ולנעול חפצים נוספים באותו היום או למחרת, יהיה עליו להשתמש במטבע נוספת. יש לציין כי מדובר במנגנוני נעילה אמינים מאוד שאינם נדרשים לתחזוקה רבה ומאופיינים במיעוט תקלות, ולבעלי המקום גם יש מפתח ראשי משלהם שמאפשר להוציא מהתא את חפציו של אדם שאיבד את המפתח. מעבר לכך, הלוקרים שמיוצרים במפעל "אדלוק" מגיעים עם אחריות של 12 חודשים, כך שבעליהם נהנים מביטחון ומשקט תעשייתי.

למידע נוסף על לוקרים מטבעות וביצוע הזמנות פנו אל נציגי אדלוק בטלפון 073-7955854.