לוקר מעוצב

בחירה נכונה של לוקרים מעוצבים


עד לפני מספר שנים עיצוב לוקר נחשב לפשוט ובסיסי, ועל פי רוב הגיע המוצר בגוונים של אפור, לבן ושחור. יחד עם זאת, גם תחום זה עבר שינויים רבים בשנים האחרונות, וכיום ניתן להזמין לוקרים מעוצבים המתאימים לצרכים ולרצונות הספציפיים שלכם. חברת אדלוק אמונה על ייצור לוקרים ממתכת ומחומרי גלם נוספים המתוכננים במלואם במחלקת עיצוב המוצר שלנו על ידי אנשי מקצוע מנוסים. התוצאה היא לוקר אסטטי בעל מראה מכובד ועכשווי, המשתלב היטב במתחם ומשרת את בעליו נאמנה לתקופה ארוכה.


שלל לוקרים במגוון דגמים


חברתנו מציעה ללקוחותיה מבחר עשיר ואיכותי של לוקרים המגיעים בקשת רחבה של דגמים, גדלים, גבהים, סגנונות וצבעים. בין היתר, בחנות המקוונת שלנו תוכלו להתרשם ממוצרים במספר נרחב של תאים, החל משני תאים ללוקר ועד לשלושים ושישה תאים. כמו כן, מוצרינו המוכנים מגיעים בצבעים רבים מתוך קשת ה- RAL, וביכולתנו לצבעם בכל צבע אחר מבוקש על פי הזמנה, כדי ליצור וריאציות ומשחקי גוון שונים. ברור לנו שלצד הפן הבטיחותי והפרקטי של הלוקר יש לקחת בחשבון גם את ההיבט העיצובי, ובדיוק לשם כך עומד לרשותכם צוות מקצועי שישמח להמליץ, לסייע וללוות בבחירה נכונה.

לוקרים שמשתלבים היטב במקום


כאמור, הלוקרים של ימינו נחשבים לחלק בלתי נפרד מהאווירה והסגנון של המקום, ובדרך כלל מדובר בפריטים גדולים שאכן משחקים תפקיד עיצובי חשוב. דברים אלו נכונים בין אם מדובר בלוקר המיועד למשרד עורכי דין, שיהיה בעל צבעים אלגנטיים ומכובדים, ובין אם מדובר בלוקרים עבור תלמידים עם מגוון אפשרויות עיצוב עכשוויות. מעבר לכך, יש להתייחס להיבטים נוספים כגון מידות התאים, רוחבו, עומקו וגובהו של הלוקר, ולהתאימו היטב חלל המיועד כך שלא ישתלט עליו או יפגום בתנועת אנשים, ועדיין יספק מענה מושלם לצרכי האחסון שלהם.
שאלה של אחריות

כבודו של עיצוב לוקר במקומו מונח, אך אין לשכוח היבטים חשובים נוספים ובעיקר את הבטיחות והאחריות. יש לזכור כי קניית לוקרים מיובאים שאינם עומדים בתקנות עלולה להוביל למפגעים חמורים, כגון תקלות במנגוני הנעילה, חלודה, פריצות ואף סכנות בטיחותיות עקב נפילה על עובדים או תלמידים. לכן, אנו ממליצים לקנות לוקרים אך ורק מחברה ישראלית אשר מוצריה עומדים בכל תקנות הבטיחות, ואף מספקת אחריות לתקופה ארוכה ללקוחותיה.
להזמנת לוקרים מעוצבים

המעוניינים להזמין לוקר מעוצב מחנות המפעל של אדלוק מוזמנים לעשות זאת בקלות ובבטחה דרך האתר. כמו כן, ניתן לפנות אלינו לביצוע הזמנות, לצביעות שונות ולתכנון על בסיס אישי. לפרטים נוספים וייעוץ התקשרו אל נציגינו בטלפון 073-7955854.